18 грудня 2012

Альбом перший. Для Анастасійки

Тепер в мене є досвід виготовлення скрап-альбому! Дуже сподобався процес, результат теж. Фото буде багато,тому набирайтеся терпіння:) Розмір альбому 20*20 см, по обкладинці на 1 см більше. 16 сторіночок про перший рік життя малявочки.

Отже, так виглядає альбом зверху:

Перша сторінка про вагітність, всередині є місце для фото з УЗД. Конвертик декоративний, хочпри бажанні туди можна покласти записочки про приємний 9 місячний період:)Перший розворот містить сторінки про пологовий будинок та хрещення малечі. На першій сторінці місце для 2 фото 10*15 см та місце для записів, на другій сторінці місце на 4 фото того ж розміру (вставка на фото зроблена у вигляді книжечки) та тег для записів.

Далі йдуть сторінки про кожен місяць життя дівчинки. Сторінка про перший місяць поміщає одне фото, плюс в кишеньку можна покласти додаткові фото. В тій же кишенці є тег для записів.Другий місяць. Місце для трьох фото + тег для записів + місце для записів.Третій місяць. На три фото, під фотографіями є кишенька з тегом для записів.Четвертий місяць. Два фото + місце для записів.П"ятий місяць. Фото розміром 10*15 см + тег для записів + в кишеньку до тегу можна покласти додаткові фото.


Шостий місяць. Три фото + місце для записів з дуже мотивуючим написом-штампом:)Сьомий місяць. Сторіночка вмістить 4 фото. Тег для записів теж є.
Восьмий місяць. Сторінка на три фото. Писати можна на зворотній стороні дірокольного згину.
Дев"ятий місяць. Сторінка на 4 фото + тег.Десятий. Поміститься три фото, внутрішні відкриваються вертикально.Одинадцятий. Місця для 4 фото + карточка для записів. Ця сторінка мені дуже подобається, дівчача така вийшла:)Нарешті сторінка про рочок дівчинки. Місця для 4 фото + карточка для записів. Декору мінімум, тому що папір сам строкатий і яскравий.На останній сторінці розмістилися місця для пам"ятних речей: полосатого тесту


кишеньки для бірочок з пологового будинку


та першого відстриженого волоссячка малечі


Загальний вигляд сторінки. Ще є можливість вставити в кишеньку фото (наприклад, з першого походу в перукарню:))


Для оформлення використала папір з набору Baby Girl DWVC та дівчачий папір від Штампувальні, висічки і алфавіт теж Штампувальня, на обкладинці тільдо-тканина. Також пішло багато дрібного декору, квіточок. Міні-книжечки під фото посередині прошивала вручну, оскільки до швейної машинки ще не дожилася:) Медитативний процес, скажу я вам:)
Ну от і все для початку, дякую за увагу!

7 коментарів:

 1. Чудовий альбомчик. Все так гарно підібрано, і таке ніжно-рожеве. Дуже гарно!!!

  ВідповістиВидалити
 2. В котрий раз переглядаю і милуюся. Скільки ж в ньому праці, фантазії, душі...
  Чого тільки ручний шов вартий! Умнічка. Альбомчик насправді суперовий!

  ВідповістиВидалити
 3. Чудовий, пречудовий! Дуже-дуже сподобався! А скільки там роботи!!! Молодчинка! Я так само декілька разів передивлялася, краса!
  В мене так і лежить дівчачий недороблений, але скоро буде нагода, тільки мушу спочатку дізнатися хто в мене буде племінниця чи ще один племінничок :)

  ВідповістиВидалити
 4. Марічко, я підозрювала, що ти робиш щось шедевральне, зовсім тебе не видно було;)
  Ну це просто - ВАУ!!! Фантастично-префантастично!! Настільки все продумано і накреативлено - дуже-дуже подобається!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Мене не було видно в основному тому, що я лінтяйка і прогульщиця, але альбом теж зайняв трохи часу, то факт:) Дякую!

   Видалити
 5. Дякую, дівчатка, за компліменти, мені дуже приємно!

  ВідповістиВидалити
 6. Надзвичайна робота - я в захопленні від такого красивущого процесику. Основне-що сюди вкладена вся душа і любов.
  Все надзвичайно акуратно

  ВідповістиВидалити

Люблю читати ваші коментарі! Дякую вам за них!